To nowoczesny, komfortowy i ekonomiczny sposób na zwiększenie liczby pojazdów w firmie. Coraz częściej budując flotę pojazdów w firmie przedsiębiorcy decydują się na wynajem długoterminowy. Jest to alternatywne rozwiązanie w stosunku do zakupu samochodów za gotówkę bądź klasycznego leasingu. Ekspert Kredytowy

Nie musisz kupować samochodu dla siebie lub dla swojej firmy. Dzięki nam otrzymasz samochód na cały okres umowy w dodatku za mniejsze pieniądze niż musiałbyś zapłacić przy kupnie auta. Wynajem długoterminowy to nie tylko samochód ale także kompleksowa i profesjonalna obsługa auta podczas jego użytkowania, optymalizacja kosztów użytkowania, stałe koszty, brak zbędnych formalności i wiele więcej.

Nasza oferta jest idealnie skrojona do Twoich potrzeb. Nie mamy jednego szablonu. Zawsze przygotowujemy ją indywidualnie aby spełnić wszystkie wymagania. My zajmujemy się Twoim samochodem i pracujemy na Twoje zyski.

Ty wybierasz jak ma wyglądać oferta. Możesz wynajmować samochód przez określony czas za niską miesięczną ratę a po zakończeniu umowy oddać nam samochód i wziąć nowy. Możesz wypożyczyć samochód długoterminowo a po okresie umowy wykupić go na własność za ustaloną cenę. Jeśli nie chcesz płacić za ubezpieczenie samochodu możemy to zrobić za Ciebie a koszt rozłożyć na raty. Nie musisz płacić za serwisowanie samochodu, to również możemy uwzględnić w ramach niskiej miesięcznej raty.

Co zyskujesz na wynajmie długoterminowym?

1. Dzięki ofercie wynajmu długoterminowego nie obciążasz swojej zdolności kredytowej. Możesz dalej stawiać na rozwój, inwestować i budować stabilną pozycję firmy. Wynajem nie jest widoczny w BIKu.

2. Koszt ubezpieczenia może wynieść kilka tysięcy złoty. W dodatku musisz zapłacić z góry całą kwotę. W wynajmie długoterminowym to my płacimy za pełne ubezpieczenie samochodu.

3. Żeby kupić samochód na kredyt albo w ramach leasingu musisz zapłacić ratę wstępną. W zależności od wartości samochodu będzie wynosić od kilku do kilkunastu tysięcy złoty. To jednak nie koniec Twoich wydatków, trzeba przygotować więcej gotówki. A w ramach wynajmu? Nie angażujesz własnego kapitału.

4. Wiesz ile czasu zajmuje kompleksowa obsługa samochodu? Organizacja często nie łatwych napraw, szukanie najlepszych serwisów oferujących rozsądne stawki, zrobienie przelewów, prowadzenie dokumentacji zajmują mnóstwo czasu. Co więcej, wymagają zaangażowania kilku różnych osób posiadających różne kompetencje zawodowe. Czy nie lepiej aby Twoi pracownicy zajmowali się swoimi zadaniami? W ramach wynajmu to my prowadzimy kompleksową obsługę przez zespół fachowców.

5. W zależności od samochodu koszt przeglądu w ASO może wynieść nawet 2000 zł. A co jeśli samochodów jest kilka? Znów często nagle musisz wydać sporą ilość pieniędzy. U nas możesz nie płacić za przeglądy.

6. Koszt zakupu średniej klasy opon do średniej klasy samochodu wynosi 800 - 1000 zł. Za opony z wyższej półki trzeba zapłacić około 2500 zł. Znów kolejny zauważalny wydatek. W dodatku opony cały czas trzeba przechowywać i zapewniać im odpowiednie warunki. Ponad to, trzeba umawiać się i organizować ich wymianę. W ramach wynajmu to my pokrywamy koszt zakupu opon i wspólnie z użytkownikiem organizujemy ich wymianę.

7. Organizacja i naprawa szkód komunikacyjnych zajmuje mnóstwo czasu. Trzeba zebrać pokaźną liczbę różnych dokumentów, dzwonić do warsztatów, do TU, do rzeczoznawców, do likwidatorów tylko po to by doprowadzić samochód do stanu jak przed zaistnieniem szkody. Często także trzeba zapłacić podatek VAT który może stanowić kilka tysięcy złoty. W ramach wynajmu organizujemy naprawę szkód komunikacyjnych.

8. Czy to ubezpieczenie jest najtańsze? Czy oferuje wszystko czego potrzebuję? Dlaczego muszę przeczytać 46 stron umowy? Czy ten samochód jest najtańszy? Czy nie można kupić takiego samego samochodu u innego dealera za mniejsze pieniądze? Mnóstwo pytań i mnóstwo czasu potrzeba na znalezienie i wybranie najlepszych ofert. W ramach wynajmu nie tracisz czasu na szukanie ofert.

9. Spłaciłeś leasing, musisz teraz sprzedać samochód. Przed sprzedażą musisz auto odpłatnie przygotować, zebrać dokumentację, wystawić na kilkunastu płatnych portalach ogłoszeniowych. Następnie przyjdzie kilku kupców którym trzeba samochód pokazać, z którymi trzeba pojechać do warsztatu by sprawdzić samochód i siedzieć w poczekalni. W ramach oferty wynajmu nie tracisz czasu i pieniędzy na sprzedaż samochodu.

10. Utrata wartości samochodu każdego roku to kosztu kilkunastu/kilkudziesięciu tysięcy złoty. Przy wynajmie samochodu nie płacisz za utratę jego wartości.

Ile kosztuje wynajem długoterminowy?

Każdą propozycję wynajmu długoterminowego przygotowujemy indywidualnie w zależności od wymagań Klienta. Na wysokość stałej miesięcznej raty mają wpływ:
samochód - jego wersja silnika i wyposażenia,
czas trwania umowy - im dłużej tym niższa rata,
ilość zamawianych samochodów - im więcej tym taniej,
wybrany wariant serwisowy - podstawowy lub full service,
średni miesięczny przebieg - im większy tym wyższe koszty full service,
wysokość wpłaty początkowej - im większa tym taniej,
wysokość ostatniej raty wykupu samochodu - im niższa tym taniej.
Przygotowanie oferty nic nie kosztuje. Jeśli chcesz abyśmy przygotowali ją dla Ciebie skontaktuj się z nami telefonicznie lub drogą mailową. Poniżej znajdziesz gotowy formularz w którym możesz podać wymagane informacje. Ofertę tworzymy razem. Harmonogram spłat jest elastyczny a wysokość miesięcznej opłaty możemy dostosować do Twoich oczekiwań. Ty zdecydujesz. Chcemy aby Twoje miesięczne wydatki nie rosły. W cyklach miesięcznych otrzymujesz fakturę VAT zawierającą wszystkie opłaty. Wiesz jakie będą miesięczne koszty przez cały okres wynajmu, nie wzrosną i nie skomplikują Twojej sytuacji.

Wynajem długoterminowy a kredyt

W przypadku kredytu narażasz się na spore ryzyko. W każdym momencie bank ma prawo wypowiedzieć Ci umowę i zażądać spłaty pozostałej wartości pojazdu w terminie... 7 dni. Ze względu na różne wskaźniki ekonomiczne ustalane przez Rząd i same banki Twoja rata kredytu może wzrosnąć i nie masz na to żadnego wpływu. W dodatku możesz bardzo szybko doprowadzić Firmę do upadku i stracić wszystko co masz. Aby otrzymać kredyt musisz przedstawić mnóstwo dokumentów, rachunki zysków i strat za minione lata, bilanse, książki przychodów, zaświadczenie o niezaleganiu w ZUS, zaświadczenie o niezaleganiu w US itp. W dodatku każde zapytanie o kredyt obniża Twoją zdolność kredytową. Jeśli kredytu nie otrzymasz dowiedzą się o tym wszystkie pozostałe banki i będą mieć to na uwadze. Aby otrzymać kredyt musisz spełnić wygórowane wymagania co często nie jest proste. Musisz posiadać odpowiednią ilość gotówki na wkład własny... Dzięki nam samochód będzie Twoim narzędziem pracy a Ty możesz skupić się na prowadzeniu działalności.

Wynajem długoterminowy a leasing

Podpisując umowę leasingu jesteś zdany na swojego leasingodawcę do końca. To on jest właścicielem pojazdu i będzie obciążać Cię za wszystko co tylko może. Tabela opłat i prowizji liczy kilka stron. Kilkaset złoty zapłacisz za samą rejestrację pojazdu, za każdy mandat zapłacisz dodatkową opłatę, za ubezpieczenie pojazdu poza samą polisą zapłacisz kolejną opłatę. Jeżeli Twój leasingodawca będzie mieć problemy finansowe może odebrać Twój pojazd na poczet zaspokojenia swoich wierzycieli a Ty stracisz wszystko co do tej pory wpłaciłeś. Wypowiedzenie umowy leasingu jest w praktyce niemożliwe. Jeśli będziesz chciał wcześniej wykupić samochodów to zapłacisz niemal podwójnie. W sytuacji gdy przedmiot leasingu zepsuje się lub utracisz go bez względu na przyczynę będziesz musiał spłacić wszystkie raty przewidziane w umowie. Nie wszyscy leasingodawcy oferują opcję full service, w takim wypadku będziesz musiał płacić za ubezpieczenie, przeglądy, opony itd.

Co zyskujesz na wynajmie długoterminowym

1. Nie obciążasz zdolności kredytowej. Wynajem nie jest widoczny w BIKu.

2. Płacimy za pełne ubezpieczenie samochodu.

3. Nie musisz mieć kapitału.

4. Prowadzimy kompleksową obsługę.

5. Nie płacisz za przeglądy.

6. Kupujemy i organizujemy wymianę opon.

7. Organizujemy i naprawiamy szkody.

8. Zarządzamy flotą.

9. Organizujemy i sprzedajemy samochód.

×

Już od nas odchodzisz?
Nie znalazłeś interesującej Cię oferty?


- napisz co potrzeba: rezerwacje@gold-rent.pl

- powiedz przez telefon: +48 123 50 60 60

Ten samochód to dobry wybór!
Gratulacje, świetna decyzja!
×
Większość Klientów wybiera opcję:
ubezpieczenie PRESTIGE
×
Nie musisz teraz nią płacić!