Wynajem samochodu
Zwrot samochodu

Wybrane samochody w aktualnej promocji

 • Toyota Yaris

  Niezawodne auto w doskonałej cenie.
  od 50,00 zł brutto za dobę
  abonament od 599,00 zł

  Toyota Yaris

  Lider niezawodności. Numer 1 w rankingach TUV. Jeden z najchętniej kupowanych samochodów na świecie. Nas nie dziwi, że Yaris cieszy się tak dużą popularnością. Dużo miejsca w środku. Solidne materiały. Wysoki poziom bezpieczeństwa. Toyota to sprawdzony producent.

  Cena w promocji od:

  50,00
  Zarezerwuj Abonament
  + -
 • Skoda Fabia LPG

  Czy można jeździć taniej?
  od 55,00 zł brutto za dobę
  abonament od 649,00 zł

  Skoda Fabia LPG

  Największą zaletą Skody Fabii z instalacją gazową jest niewątpliwie koszt przejechania 100 kilometrów. Jazda na LPG zwraca się błyskawicznie, jest taniej niż w dieslu czy hybrydzie. W dodatku, jak każda Skoda, oferuje przemyślane rozwiązania i sporo miejsca w środku. Najchętniej kupowane auto w Polsce. Pełny bak za 70 zł!

  Cena w promocji od:

  55,00
  Zarezerwuj Abonament
  + -
 • Ford Focus

  Wzorowy kompakt średniej klasy.
  od 79,00 zł brutto za dobę
  abonament od 990,00 zł

  Ford Focus

  To jeden z najpopularniejszych przedstawicieli kompaktów klasy średniej. Samochód stał się ogromnym sukcesem amerykańskiego producenta. Focus wyznacza wzory jeśli chodzi o prowadzenie auta. W różnych rankingach wielokrotnie zdobywał nagrodę samochodu roku.

  Cena w promocji od:

  79,00
  Zarezerwuj Abonament
  + -
 • BMW X3

  Nowe BMW X3 4x4 automat.
  od 399,00 zł brutto za dobę
  abonament od 4120,00 zł

  BMW X3

  SUV klasy Premium. Najwyższa jakość materiałów. Niezliczona ilość systemów mających zapewnić bezpieczeństwo i rozrywkę. Bardzo wysoki komfort podróży. Napęd 4x4 i skrzynia automatyczna. Jeszcze większy i jeszcze lepszy niż poprzednia generacja X3.

  Cena w promocji od:

  399,00
  Zarezerwuj Abonament
  + -
 • Mitsubishi Outlander 4X4

  Prawdziwy SUV z napędem 4x4 i automatem.
  od 129,00 zł brutto za dobę
  abonament od 2810,00 zł

  Mitsubishi Outlander 4X4

  Japoński SUV w pełnym tego słowa znaczeniu. Automatyczna skrzynia biegów i napęd 4x4 (z trybem ECO). Wysoki prześwit, koła 19 cali. Rockford Fosgate audio. W środku pomieści aż 7 osób albo sporą ilość bagaży. Wszystko to w rozsądnej cenie.

  Cena w promocji od:

  129,00
  Zarezerwuj Abonament
  + -
 • od 1 do 31 dni
 • od 1 - 24 miesięcy
 • od 2 do 4 lat

Wypożyczenie samochodu jest proste i tanie!

Aby dokonać rezerwacji samochodu skorzystaj z formularza na naszej stronie, zadzwoń na infolinię 123 50 60 60 lub napisz email info@gold-rent.pl. Rezerwacja auta jest szybka i w pełni darmowa. Wypożyczając samochód u nas masz pewność, że przy jego zdaniu nie będziesz niemile zaskoczony. Korzystając z naszych usług nie masz się czego obawiać. Nasz regulamin działa na korzyść Klienta, jasno określamy nasze obowiązki względem Najemcy i zasady wypożyczenia samochodu. We współpracy z naszymi Klientami i Dostawcami cenimy obustronne partnerstwo, jasne umowy oraz uczciwe zasady. Wynajem samochodu nie musi być drogi. Cena wypożyczenia samochodu zaczyna się już od 45,00 zł brutto za dobę! Sprawdź nasz cennik.

VW Up (klasa A+)
od 499 zł / mc*

Renault Clio (klasa B)
od 599 zł / mc*

Peugeot 301 diesel (klasa C)
od 649 zł zł / mc*

Dla firm i osób indywidualnych! Bez ukrytych kosztów

Potrzebujesz wypożyczyć samochód na miesiąc lub dłużej? Skorzystaj z wynajmu średnioterminowego. Wybierasz samochód, czas trwania umowy oraz miesięczny limit kilometrów. To dobre rozwiązanie gdy potrzebujesz wypożyczyć samochód tylko na określony czas, na przykład do realizacji konkretnego projektu czy nowego zlecenia. Wynajem średnioterminowy to bezpieczne rozwiązanie: nie wiążesz się z bankiem umową kredytu na kilka lat. Koszty utrzymania wynajętego samochodu są po naszej stronie. Wypożyczalnia płaci za ubezpieczenia, przeglądy, opony i ich wymianę a także drobne naprawy. Chcesz sprawdzić ile kosztuje wynajem średnioterminowy? To zależy jak dobrym jesteś negocjatorem. Cena zależy od Ciebie, co możemy zaoferować.

Wynajem długoterminowy dla firm i osób indywidualnych

Dobra alternatywa dla kredytu samochodowego i leasingu. Minimum formalności i brak biurokracji. Szybka decyzja i natychmiastowy odbiór auta. Nowoczesny, komfortowy i ekonomiczny sposób na zwiększenie liczby pojazdów w firmie. Coraz częściej budując flotę pojazdów przedsiębiorcy decydują się na wynajem długoterminowy. Nie obciążasz swojej zdolności kredytowej, ubezpieczenie samochodu jest wliczone w ratę, koszty regularnych przeglądów są po naszej stronie. W ramach wypożyczenia długoterminowego zapewniamy kompleksową obsługę samochodu, wymianę i przechowanie opon, organizację napraw po szkodach komunikacyjnych itp. Na koniec umowy możesz zwrócić lub wykupić samochód na własność. Zapytaj o ofertę.
następne miasta SHIFT aby wczytać wszystkie pokaż wszystko

98,7%
poleca naszą firmę znajomym

99,2%
bardzo dobrze ocenia współpracę

97,6%
bardzo dobrze ocenia nasze samochody

×

Już od nas odchodzisz?
Nie znalazłeś interesującej Cię oferty?


- napisz co potrzeba: rezerwacje@gold-rent.pl

- powiedz przez telefon: +48 123 50 60 60

Ten samochód to dobry wybór!
Gratulacje, świetna decyzja!
×
Większość Klientów wybiera opcję:
ubezpieczenie PRESTIGE
×
Nie musisz teraz nią płacić!