lotniskoLotnisko Wrocław
ul. Graniczna 190, 54-530 Wrocław
GPS: 51.110188, 16.879440

pociagDworzec PKP Wrocław Główny
ul. Piłsudskiego 105, 50-085 Wrocław
GPS: 51.096157, 17.040002

pociagDworzec PKP Wrocław Nadorze
plac Staszica 50, 50-223 Wrocław
GPS: 51.125290, 17.032348

 

 
Wynajem samochodu
Zwrot samochodu

Wynajem samochodów Wrocław

WrocławGOLD wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu, jednym z najpiękniejszych miast w Polsce, nazywanym często polską Wenecją. Historyczna stolica Śląska oraz Dolnego Śląska. Przez miasto przepływa Odra i jej 4 dopływy. Nad licznymi kanałami zbudowano ogromną ilość mostów. Biorąc pod uwagę ich liczbę Wrocław plasuje się na 4 miejscu w Europie, za Wenecją, Amsterdamem i Petersburgiem. Wrocławski rynek tętni życiem pełnym młodych ludzi. Miasto szybko się rozwija i inwestuje w nowe technologie. Jest tutaj mnóstwo zabytków i atrakcji turystycznych ale także mnóstwo restauracji i pubów. Duża ilość miejsc noclegowych sprawia, że miasto jest jednym z najczęściej odwiedzanych w Polsce. Podstawiamy auta do wrocławskich hoteli, umożliwiamy również wynajem samochodu na dworcu PKP Wrocław Główny, Nadorze czy Mikołów. Najczęściej jednak auta wynajmujemy na lotnisku Wrocław Starachowice.

 

Wypożyczalnia samochodów Wrocław lotnisko

We Wrocławiu najczęściej wynajmujemy samochody na lotnisku. Port lotniczy Wrocław-Strachowice im. Mikołaja Kopernika znajduje się w południowo zachodniej części, około 15 kilometrów od centrum. Rocznie odprawianych jest ponad 1 milion pasażerów. Lotnisko rośnie w siłę, zwiększa się liczba lotów i nowych destynacji. W 2014 roku pora z pierwszy odprawiono ponad 2 miliony osób. To piąte lotnisko w kraju. W 2012 roku powstała tutaj baza Ryanaira. Nowy terminal został oddany do użytku w marcu 2012 roku. W chwili obecnej budynek lotniska jest jednym z największych w Polsce. Z Wrocławia latają Ryanair, WizzAir, SAS czy Lufthansa. Port lotniczy obsługuje samoloty na Wyspy Brytyjskie, do Mediolanu, Rzymu, Barcelony, Monachium, Madery czy Hurghady. Na lotnisko można dojechać autobusem 406 który jeździ co około 20 minut a także linią nocną numer 249.

 

Wypożyczalnia samochodów Wrocław tanio

Wynajmij samochód w Wrocław bez ukrytych kosztów! Ktoś reklamuje się najlepszą ofertą w klasie? Dokładnie sprawdź wszystkie koszty i warunki wypożyczalni. Często są one podawane dopiero przy odbiorze samochodu a wtedy może być już za późno na zmiany. Prawdopodobnie jesteśmy najtańszą wypożyczalnią w Wrocławiu która oferuje nowe i zadbane samochody. Być może da się wynająć auto taniej niż u nas, ale czy da się jeździć 10-cio letnim autem w którym panuje brud i zapach tytoniu? Doradzamy aby dokładnie zapoznać się z regulaminem danej wypożyczalni a także cennikiem opłat dodatkowych. Niestety bardzo często regulamin czy też dodatkowy cennik nie są dostępne na stronach internetowych wypożyczalni. U nas znajdziesz wszystkie informacje - nie mamy nic do ukrycia.

 

Odkryj Wrocław wynajmując auto

WroclawWe Wrocławiu znajduje się mnóstwo zabytków, które obowiązkowo trzeba zobaczyć. Poza architekturą i miejscami pamięci jest bardzo dużo miejsc czarujących swoją urodą. Wrocław nazywany jest polską Wenecją. Przed wojną w mieście o połowę mniejszym niż obecnie było ponad 300 mostów i kładek. Podczas wojny duża część miasta została zniszczona, ale wszystko zostało starannie odbudowane. Ratusz jest jednym z najstarszych w Polsce z najstarszym zegarem wieżowym. W piwnicach znajduje się najstarsza restauracja w Polsce w której gościli Goethe, Słowacki, Wybicki czy Fryderyk Chopin. Warto zobaczyć Halę Stulecia, Panoramę Racławicką, Operę Wrocławską, Pałac Królewski czy jedną z największych w Europie fontann.

×

Już od nas odchodzisz?
Nie znalazłeś interesującej Cię oferty?


- napisz co potrzeba: rezerwacje@gold-rent.pl

- powiedz przez telefon: +48 123 50 60 60

Ten samochód to dobry wybór!
Gratulacje, świetna decyzja!
×
Większość Klientów wybiera opcję:
ubezpieczenie PRESTIGE
×
Nie musisz teraz nią płacić!